Kamenný obchod : A-Z Hokej,s.r.o , Bajzová 10, Bratislava 82108, tel. 0910801111, azhokej@azhokej.sk, otvorené PO-PI 10,00-18,00, SOB 9-12 najdete nás aj na www.azhokej-ua.sk eshop zameraný na predaj značky UNDERARMOUR.
Nákupný košík
Počet položiek: 0
Celková suma: 0.00€

Špeciálna ponuka / Akcie
Chrániče lakťov BAUER NEXUS 6000Novinka sezóny 2014/2015. Chrániče lakťov BAUER NEXUS 6000 sú určené pre pokročilých hráčov. Nová modelová rada Bauer NEXUS prináša technologické inovácie navrhnuté profi hráčmi. Výborne padnúce chrániče dovoľujú individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča •Anatomicky tvarované chrániče predlaktia s výplňou z HD peny zosílené plastovými výplňami z PE. Chránič umožňuje výbornú pohyblivosť a ochranu. •Výbornú ochrana bicepsu zabezpečuje výplň z HD peny zosílená plastovými výplňami z PE. Chránič bicepsu je multisegmentovej konštrukcii s anatomickým tvarovaním, ktorý zabezpečuje vynikajúce uloženie a vysoké ... viac informácií
Výrobca: Bauer
Chrániče lakťov BAUER NEXUS 6000

Cena: 49.00€

Chrániče ramien Winnwell GX4 SRUrčené pre amatérskych a hobby hráčov ľadového hokeja Svojimi parametrami, prepracovaním, strihom a funkčnosťou osloví mnoho hráčov. Výborný pomer medzi enou a kvalitou. Vo všetkých produktoch je použitý ako vnútorná vrstva / výstelka / patentovaný materiál Cleansport NXT, ktorý jedinečným spôsobom pohlcuje pach i baktérie. Veľmi rýchlo schne a má vysokú životnosť. Technológia Cleansport NXT je podobná technológii Coolmax, ale navyše obsahuje strieborné vlákna, ktoré eliminujú baktérie a pach v prepotenej výstelke.  
Výrobca: WINNWELL
Chrániče ramien Winnwell GX4 SR

Cena: 25.00€

Hokejové nohavice Winnwell GX-4 JRLahké detské nohavice  základná rada Winnwell GX 4 Junior. Hokejové nohavice vhodné pro začiatočníkov a  hobby hráčov. Bezpečné nohavice  pro najmenších hokejistov kanadskej značky Winnwell.
Výrobca: WINNWELL
Hokejové nohavice Winnwell GX-4 JR

Cena: 22.00€

Hokejové nohavice Winnwell GX-6 JRUrčené pre amatérskych a výkonnostných hráčov ľadového hokeja .Svojimi parametrami, prepracovaním, strihom a funkčnosťou osloví mnoho hráčov. Výborný pomer medzi cenou a kvalitou. Vo všetkých produktoch je použitý ako vnútorná vrstva / výstelka / patentovaný materiál Cleansport NXT, ktorý jedinečným spôsobom pohlcuje pach i baktérie. Veľmi rýchlo schne a má vysokú životnosť. Technológia Cleansport NXT je podobná technológii Coolmax, ale navyše obsahuje strieborné vlákna, ktoré eliminujú baktérie a pach v prepotenej výstelk
Výrobca: WINNWELL
Hokejové nohavice Winnwell GX-6 JR

Cena: 28.00€

Hokejové nohavice WinnWell ProStock SRKomfortná vnútorná vložka tvorená z patentovaného materiálu Cleansport NXT. Tento materiále účinne a 100% odbúrava zápach a baktérie, rýchloschnúci.WinnWell72
Výrobca: WINNWELL
Hokejové nohavice WinnWell ProStock SR

Cena: 45.00€

nohavice Bauer NEXUS 800Novinka sezóny 2013/2014. Nohavice NEXUS 800 určené pre profesionálnych hráčov. Nohavice poskytujúce maximálnu ochranu pred extrémne silnými nárazmi, nízku hmotnosť, neobmedzený pohyb, výnimočný strih ktorý sa dokonalé prispôsobí každej postave. •Vonkajší materiál vyrobený z vysoko odolného 800D Nylonu, ktorý zaručuje extra ochranu proti oderom, prerezaniu a preseknutiu. •Ochrana v oblasti panvy a obličiek vďaka vyššiemu chrániču zo špeciálnej HD peny a Poly vložky, ktorá poskytuje lepšiu ochranu pred nárazmi. •Nové postranné chrániče obličiek konštruované z odľahčenej peny sú odolné a lepšie absorbujú energiu nárazu. Nová ... viac informácií
Výrobca: Bauer
nohavice Bauer NEXUS 800

Cena: 95.00€

prilba Bauer HH 5100 COMBOPrilba pre profesionálny hokej. Polstrovanie z dvoch vrstiev  penových vložiek pre kvalitnú ochranu a pohodlie. Skelet pre nastavenie veľkosti bez použitia náradia.Odnímateľné kryty uší, výborné odvetranie hlavy, skvelá ochrana zátylku.   Vo veľkosti L nie je čierna ani navy !!!
Výrobca: Bauer
prilba Bauer HH 5100 COMBO

Cena: 105.00€  93.00€Ušetríte: 11% z ceny

prilba Bauer HH 5100 s plexisklom AKCIAPrilba pre profesionálny hokej. Polstrovanie z dvoch vrstiev  penových vložiek pre kvalitnú ochranu a pohodlie. Skelet pre nastavenie veľkosti bez použitia náradia.Odnímateľné kryty uší, výborné odvetranie hlavy, skvelá ochrana zátylku. K prilbe v zľavnenom režime PLEXI UUSIVISIO FARBA čierna vo veľkosti L nie je !!!  
Výrobca: Bauer
prilba Bauer HH 5100 s plexisklom AKCIA

Cena: 108.00€  86.00€Ušetríte: 20% z ceny

Rukavice Sher-wood EK 9  Rukavice SHER-WOOD REKKER EK9 SR. Seniorské hokejové rukavice SHER-WOOD určené pro výkonnostní hokejisty.   
Výrobca: Sher-wood
Rukavice Sher-wood EK 9

Cena: 89.00€

TACKLA FORCE 851 Senior, chrániče lakťovHokejové chrániče lakťov  Tackla. 851 sú určené pre amatérskych a poloprofesionálnych hráčov.
Výrobca: TACKLA
TACKLA FORCE 851 Senior, chrániče lakťov

Cena: 32.00€


nemáte nainstalovaný flash player